Upowszechnianie projektu - Edycja II

Utworzono dnia 20.07.2019

17 czerwca 2019 r. uczniowie biorący udział w projekcie Erasmus Plus, którzy uczestniczyli w wyjeździe do Finlandii i gościli uczniów z Austrii, Czech i Finlandii w Polsce przedstawili społeczności szkolnej prezentacje opisujące zarówno ich doświadczenia
z wycieczki do Finlandii jak i wrażenia z pobytu zagranicznych gości w naszym kraju. Pokazali też wiele zdjęć i opowiedzieli o swoich przeżyciach.

On 17th June 2019 the participants of the Erasmus Plus project, who had taken part in the trip to Finland and hosted students from Austria, the Czech Republic and Finland in Poland. They showed to the school community presentations describing their experiences from their visit in Finland and their impressions from the stay of foreign guests in our country. They presented a lot of photos and told about their adventures.

Upowszechnianie projektu - Edycja II

Utworzono dnia 07.07.2021, 09:41