Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół w Tułowicach

Godziny otwarcia basenu

INFORMUJEMY

BASEN NIECZYNNY Z POWODU REMONTU

 

Zespół Szkół w Tułowicach informuje: ‘

Szanowni Mieszkańcy!

Po dwudziestu latach eksploatacji, kluczowe elementy systemu uzdatniania wody w basenie Zespołu Szkół wymagają wymiany. Niestety, z uwagi na postęp technologiczny oraz obecne normy, konieczne jest kompleksowe przeprojektowanie systemu, nie tylko wymiana poszczególnych części.

Dobra wiadomość jest taka, że jesteśmy już w trakcie przygotowywania zleconej przez szkołę nowej dokumentacji projektowej, która zostanie wykonana do końca października tego roku. Po jej otrzymaniu, dokładnie oszacujemy koszty inwestycji i rozpoczniemy działania na rzecz pozyskania środków na kosztowną – jak się należy spodziewać - modernizację.

Chcemy Państwa zapewnić, że będziemy na bieżąco informować o postępach prac. Rozumiemy, jak ważny dla mieszkańców Tułowic jest basen, dlatego już teraz prowadzone są rozmowy na temat możliwości dofinansowania modernizacji ze środków zewnętrznych.

Podczas przerwy w funkcjonowaniu basenu, dokonaliśmy już pewnych napraw oraz wymian elementów instalacji, które zostały sfinansowane z budżetu Powiatu Opolskiego.

 

Z góry dziękujemy za Państwa cierpliwość i zrozumienie.

e-dziennik

Katalog on-line

erasmus+

Rekrutacja elektroniczna

Plan lekcji

Biuletyn Informacji Publicznej