Utworzono dnia 02.07.2021

25 czerwca 2021 roku świętowaliśmy zakończenie wyjątkowo dziwnego (i chyba trudnego) roku szkolnego. Nauka zdalna dała w kość i uczniom, i nauczycielom, i rodzicom, więc wyjątkowo radośnie świętowaliśmy tegoroczne Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021.

Uroczystość była wyjątkowa przede wszystkim dlatego, że w tym roku pożegnaliśmy odchodzących ze szkoły nauczycieli, którzy od lat owocnie wspierali swoim profesjonalizmem Zespół Szkół w Tułowicach oraz pracowników administracji i obsługi, którym również podziękowaliśmy za czas, umiejętności i wspaniałą atmosferę współpracy.

Ważnym punktem zakończenia roku było również pasowanie na kadeta uczniów klas I, które nie mogło odbyć się wcześniej ze względu na pandemię, oraz, oczywiście, wręczenie świadectw z wyróżnieniem.

Utworzono dnia 06.07.2021, 12:19