Wycieczka do Wisły

Utworzono dnia 10.05.2022

Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Tułowicach za zgodą Pana Adama Sinickiego – Dyrektora Zespołu Szkół w Tułowicach zorganizowała w dniu 4 maja 2022r. dla chętnych uczniów z Liceum Ogólnokształcącego o nachyleniu wojskowym oraz Technikum Leśnego wycieczkę jednodniową do Wisły. Wycieczka obejmowała zwiedzanie muzeum Browaru gdzie dowiedzieliśmy się, że „tańcząca para” jest na etykietach znanego trunku od 1954 roku. W Centrum Pasterskim w Koniakowie młodzież uczestniczyła w procesie produkcji oscypków i dowiedziała się czym jest bundz. Trzeba przyznać, że świeży bundz smakował uczestnikom wycieczki. Kolejnym punktem zwiedzania było Muzeum Trofeów Adama Małysza, gdzie „nasz Mistrz” zebrał wszystkie swoje trofea, a zwieńczeniem zwiedzania był sam Mistrz z białej czekolady – niestety schowany za szybą …wielka szkodaJ.

Na koniec zwiedzania młodzież została poczęstowana ciepłym obiadem. Dziękujemy opiekunom wycieczki Pani A. Drabik oraz Pani G. Skrok za udział w wycieczce. Przewodnicząca Rady Rodziców Pani E. Zelek obiecała kolejne wyjazdy jak tylko fundusze Rady Rodziców na to pozwolą.

Wycieczka do Wisły

Utworzono dnia 10.05.2022, 13:40