Utworzono dnia 03.10.2023

W dniu 28 września uczniowie klasy 3Ap TL i 3Dp LO wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Głównym punktem wycieczki było zwiedzenie sejmu gdzie nasi uczniowie mogli zobaczyć wystawę dotycząca sejmowania w okresie I Rzeczpospolitej, makietę współczesnego kompleksu budynków sejmowych, spędzić chwilę czasu w Sali Posiedzeń Sejmu i wysłuchać krótkiej prelekcji dotyczącej historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu. Dodatkowo zobaczyli pomnik Fryderyka Chopina oraz pomnik Józefa Piłsudskiego, a na koniec mogli pospacerować sobie po Starym Mieście!

Był to długi i bardzo intensywny dzień, ale każdy wrócił z uśmiechem na twarzy !

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców, która zorganizowała tę wycieczkę. Szczególne podziękowania należą się już naszej byłej przewodniczącej pani Elżbiecie Zelek oraz obecnemu przewodniczącemu panu Sebastianowi Mikulicz, który towarzyszył Nam podczas tej wycieczki.

Utworzono dnia 03.10.2023, 07:53